ria.air.agency@gmail.com +38 (050) 977 72 72
+38 (098) 5 333 909
м. Луцьк
пр-т. Молоді, 4


Про компанію

Наша компанiя «RIA-AIR», офіс якої знаходиться у м. Луцьку, пропонує достатньо великий перелiк послуг, якi сумiжнi з рекламним бiзнесом, спецiалiсти якої завжди проконсультують та нададуть вiдповiдi на усi запитання, також вони  готовi проявити iндивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми беремо на себе повний супровiд вашого бiзнесу. Компанiя завжди готова запропонувати замовникам ефективнi та нестандартнi канали просування товарiв і  послуг. Застосовуючи свiй досвiд, нашi професiонали створять для вас рекламу, яка буде приносити позитивнi вiдгуки клієнтів, а також підвищить обсяги продажу. Наша команда – це кваліфіковані спеціалісти, які протягом багатьох років демонструють високі результати та показники. Звернувшись до нас, замовник  отримує максимально полiпшений сервiс, швидкi темпи виконання робiт, а також оптимальнi цiни.

Наша компанiя надає наступнi послуги:

  • зовнiшня реклама;
  • полiграфiя;
  • оренда бiлбордiв.

Зовнiшня реклама – це магнiт, що притягує  загальну  увагу  до продукту, просуванням якого ви займаєтесь. Даний вид  послуг впливає на якiсть вашого бренду, а також на збiльшення обсягiв продажу товарiв. Основна мета зовнiшньої реклами, яку можливо розмiщати на спецiальних щитах, – це притягнути достатню кiлькiсть поглядiв, зацiкавити та залишити приємнi враження. Саме тому «RIA-AIR» прагне зробити цей вид послуги, який необхiдно розмiщати на білбордах, лайтбоксах, щитах, ефективно застосовуючи усю креативнiсть.

Полiграфiчна реклама – досить давно вiдвоювала свої позицiї для розвитку бiзнесу.  Нема жодної причини сумнiватися в iї надiйностi. Даний вид послуги включає наступнi типи друкарської продукцiї: проспект, буклет, листiвка, бродсайт, флаєр, афiши, календарi та iнше.

Не менш важлива здатнiсть бiлбордiв з оперативнiстю доносити до аудиторiї  потрiбне рекламне повiдомлення.

Згiдно з дослiджень, щити з необхiдною iнформацiєю можуть звернути на себе увагу автомобiлiстiв, якi проїжджають повз них. Новаторство цього виду реклами пiдвищує попит на нього серед населення. З цієї причини вони достатньо поширенi нинi.

Даний вид реклами допоможе пiдприємцям стимулювати активнiсть потенцiйних клiєнтiв.